Kačių kirpykla

Kačių kirpimas: kaina (* be nuolaidos)

naminiu-gyvunu-viesbutis

KIEKVIENAS KLIENTAS GAUNA DOVANĄ !

Katinai (ne agresyvūs):

 

Kačių šukavimas Poplaukio iššukavimas, bikini zonos kirpimas mašinele, nagų kirpimas, ausyčių valymas, maudymas (pagal pageidavimą) 30-35€ 1 val.
Kačių kirpimas Kirpimas mašinele „liutuku” be narkozės, nagų kirpimas, ausų valymas nuo 35€ 1 val.

MŪSŲ DARBO GRAFIKAS

Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 15 val iki 19:30 val

Trečiadieniais ir penktadieniais nuo 10 val iki 16 val

Šeštadieniais (dirbame kas antrą savaitę)

Iš ko susideda kaina?

Gyvūnų neturintys asmenys dažnai negali suvokti, kaip galima skirti neretai įspūdingo dydžio sumas pastarųjų priežiūrai. Svarbu suprasti, jog gyvūnas – ne vien pomėgis, tai – pilnavertis šeimos narys, kurio gerove, natūralu, norime ir turime rūpintis. Negana to, investuojant į tam tikras prekes ar paslaugas, dažniausiai užbėgama už akių rimtesnėms problemos bei didesnėms išlaidoms. Kaip minėjome, reguliariai kerpamas katinas jaučiasi komfortiškiau, rečiau patiria virškinimo bei kitas sveikatos problemas.

ZOOHOTEL grožio salone kačių kirpimo kaina priklauso nuo Jūsų augintinio dydžio. Mažųjų veislių katinų kirpimo kaina yra mažesnė, tuo tarpu didžiųjų, kurių kirpimas reikalauja asistento pagalbos – didesnė. Galime ne tik suformuoti naują, stilingesnę bei praktiškesnę šukuoseną Jūsų augintiniui, bet taip pat šį išmaudyti, išvalyti ausis, nukirpti nagus. Tad galutinė kaina, mokama už grožio salono paslaugas, suteiktas mūsų specialistų, priklausys nuo pageidaujamų procedūrų paketo.

Kodėl reikia kirpti katinus?

Ilgaplaukės katės bei švelnus šių kailis nepastebėtas nelieka, tačiau iš šeimininkų pareikalauja kruopščios nuolatinės priežiūros. Ilgo kailio savininkes (Persų, Himalajų, Egzotų, Norvegijos miškinių ir kai kurių kitų veislių kates) rekomenduojama reguliariai šukuoti, priešingu atveju nukentės ne tik pastarųjų išvaizda, bet iškils pavojus sveikatai. Laukiant, kol katės plaukai iškris patys, sudaromos puikios sąlygos vadinamų „kaltūnų“ susidarymui. Minėti kailio „papuošimai“ ne tik sudaro neprižiūrimo gyvūno įspūdį, bet ir gali sukelti įvairias odos ligas, sąlygoti augintinio patiriamą diskomfortą ar net sukelti skausmą. Ilgaplaukės katės, prisilaižiusios savo plaukų, neretai susiduria su virškinimo trakto problemomis.

Suprantame, jog ne kiekvienas kasdien gali rasti laisvo savo numylėtinio katino šukavimui, o kai kurie murkliai į šukas žiūri itin priešiškai. Mūsų ZOOHOTEL grožio salono specialistai siūlo išbandyti kačių kirpimo paslaugą ir pastarąja nuolat naudotis. „Transformacija“ į trumpaplaukį katiną ne tik suteiks šiam naujo žavesio, bet ir nustebins gerokai paprastesne kailio priežiūra.

kates-apkirpimas

Kačių kirpimas: ne tik parodoms, bet ir praktiškumui

Mūsų, dvikojų, šukuosenų pasaulio tendencijos nuolat kinta, tuo tarpu kačių kirpimo srityje vyrauja kur kas didesnis pastovumas. Parodiniai ir namų – pagrindiniai kirpimo tipai, kuriuos galime pasiūlyti Jūsų katėms. Nuolat parodose dalyvaujančios murklės įprastai kerpamos pavasarį, patrumpinant tik ant šonų ir nugaros esantį kailį. „Liūto“ šukuosena – populiariausia „naminė“ šukuosena, ne tik suteikianti katinui savotiško „šarmo“, gerokai palengvinanti kailio priežiūrą, bet ir leidžianti lengviau palaikyti švarą namuose.

ZOOHOTEL grožio salone Jūsų mylimų augintinių laukiame 2–4 kartus per metus: tiek kartų, priklausomai nuo kailio ilgio bei tankumo, rekomenduojama kirpti kates. Siūlome nepamiršti pas mus apsilankyti vasaros pradžioje. Patrumpintas kailis ne tik suteikia didesnį komfortą augintiniui per karščius, bet ir leidžia lengviau pastebėti ant kūno esančius ir pakenkti besikėsinančius parazitus.
Didelis atsidavimas ir meilė, kurį skiriame ZOOHOTEL grožio salone apsilankantiems augintiniams, kai kuriais atvejais nekompensuoja streso, kurį katėms gali sukelti kirpimas bei kitos higienos procedūros. Kirpimo metu nenaudojame narkozės ar kitų raminamųjų, tad šiai grožio procedūrai priimame tik draugiškas, ramaus charakterio kates: nenorime nei traumuoti katės, nei sukelti grėsmės kirpėjui.