Šūnų kirpimo kursai Vilniuje

Visi, norintys išmokti profesionaliai triminguoti, kirpti, prižiūrėti ir atlikti kitas šunų kailio priežiūros procedūras, yra kviečiami į šunų kirpimo kursus, esančius šalia gyvūnų grožio salono ir viešbučio ZOOHOTEL. Tapkite tikru grumingo meistru padedami mūsų patyrusių specialistų, sužinokite visas grumingo subtilybes ir išmokite profesionaliai atlikti įvairios veislės šunų kirpimą bei priežiūrą. Siekiant išlaikyti mokymų kokybę, pamokos vyksta ne didesnėmis nei 4 žmonių grupėmis.

ZOOHOTEL grumingo mokykla

ZOOHOTEL įkurta grumingo mokykla siūlo šunų grumingo mokymus grumerio specializacijai įgyti. Profesionalūs šunų kirpimo kursai yra vedami patyrusių grumingo kursų specialistų.

„ZOOHOTEL“ grumingo mokykloje ypatingas dėmesys yra skiriamas kiekvienam norinčiam išmokti grumingo meistrystės: žinios yra perduodamos ramioje aplinkoje, specialiose tokiems kursams pritaikytose patalpose. Pagrindinis dėmesys yra skiriamas praktikai, o kursus veda tiek su gyvūnais, tiek su žmonėmis mokantys dirbti specialistai.

Kaip vyksta šunų kirpimo kursai?

Mūsų šunų kirpimo kursai yra skirti visiems, kurie nori tapti tikrais grumingo meistrais. Mokome, kaip reikia dirbti su klientais, darbui reikalingais įrankiais, perteikiame šunų psichologijos bei kinologijos pagrindus, supažindiname su grumingo naujovėmis ir pasaulinėmis tendencijomis. Mūsų vykdomų mokymų metu jūs ypač greitai perprasite grumingo subtilybes, įsisavinsite teorines žinias bei praktinius įgūdžius.

Mokymus sudaro ne daugiau kaip keturių žmonių grupės. Jų metu mokiniai yra supažindinami su gyvūnų priežiūros priemonėmis ir darbo įranga. Didžiąją kursų dalį sudaro praktinės treniruotės, kurių metu grumingo specialistė skiria dėmesio kiekvienam mokiniui, perteikdama savo sukauptą patirtį. Užbaigus kursus ir išlaikius egzaminą, grumeriui yra įteikiamas diplomas.

Mokymų programa

Pilną šunų kirpimo kursų programą sudaro 20 pamokų, iš kurių viena yra teorinė, o likusios – praktinės. Kursus veda patyrę mūsų grumingo specialistai, kurie maloniai atsakys į jūsų užduodamus klausimus tiek mokymų metu, tiek po jų. ZOOHOTEL siūloma kursų programa paliečia visus esminius grumingo aspektus: nuo skirtingo kirpimo stiliaus pagal šuns veislę ir kailio rūšį iki higienos procedūrų. Kursai vyksta nuosekliai, siekiant, kad dalyviai įsisavintų reikalingą informaciją ir gebėtų panaudoti įgytas žinias praktikoje. Praktiniuose užsiėmimuose kiekvienas mokinys yra aprūpinamas šuniuku-modeliu, todėl kursai vyksta kokybiškai, išvengiant nereikalingo laiko delsimo.

Pirmas užsiemimas

Grumingo mokymai prasideda nuo teorinių žinių pateikimo. Ši dalis yra svarbi, nes puikiai įsisavinta teorinė dalis leidžia kokybiškai dirbti praktinių pamokų metu. Pirmąjį užsiėmimą sudaro:

  • Veterinarijos teorijos dėstymas – šunų ligos, simptomai, pirmoji pagalba.
  • Klientų paieška, nuosavo verslo pradžia.
  • Grumingo saugumo taisyklės, principai.
  • Bendravimas su klientais, psichologiniai momentai.

Antras užsiėmimas

  • Naudojimasis įranga ir įrankiais – grumingo įrankių paskirtis, darbas su kailio kirpimo, džiovinimo įranga, kirpimo įrankiais, šukavimas, trimingavimas.
  • Parodomasis jorkšyro terjero kirpimas
  • Gyvūnų kosmetika – kaip atpažinti kailio rūšis ir struktūrą, kokias priemones naudoti, kokie yra kosmetikos priemonių skirtumai.
  • Higienos procedūros – šuns nagų kirpimas, ausų ir akių valymas, maudymas ir kailio džiovinimas.

Trečias užsiėmimas

  • Skirtingų kailių tipai
  • Pirmas praktinis užsiėmimas – nukailinimo, šukavimo, maudymo procedūra..

4-14 užsiėmimai 

Praktiniai skirtingų veislių šunų kirpimai.

15 užsiėmimas

Paskutinė pamoką sudaro egzaminas. Jo metu tikrinamos kursų metu mokinio įsisavintos žinios bei įgūdžiai. Išlaikius egzaminą yra įteikiamas pažymėjimas. Užbaigus mokymus, konsultacinė pagalba bus teikiama visą mėnesį nemokamai.

Registruokitės ZOOHOTEL grumingo kursams telefonu 866737155 arba el. paštu info@zoohotel.lt.