Kačių viešbutis

Mūsų kačių viešbutyje ZOOHOTEL, priklausomai nuo pasirinkto paketo („Happy Weekend“ ar „Bonifacijaus atostogos“), teikiamos šios paslaugos:

HAPPY WEEKEND - 34€

(nuo Penktadienio iki Sekmadienio)

1. Vieta viešbutyje (namukas)

2. Žaidimo aikštelė (laisvalaikis)

3. Maitinimas (kliento arba viešbučio maistu)

4. Skaniukai

5. Interaktyvūs žaidimai

Katė

BONIFACIJAUS ATOSTOGOS

Bunant virš 7d. 16/parą.

1. Nakvynė viešbutyje (atskiras namukas)

2. Žaidimo aikštelė (laisvalaikis)

3. Maitinimas (kliento arba viešbučio maistu)

4. Skaniukai

5. Daiginti kviečiai

6. Interaktyvūs žaidimai

7. Foto ataskaita

Klientų transportavimo paslaugos – 10€/pristatymas į /iš viešbučio (Vilniaus ribose)

7D9D1F61-5056-800A-6B57C907F86D46A7

Kačių viešbutis, ar draugo pagalba?

Dėl kokių priežasčių kačių priežiūrai pasirenkama gyvūnų viešbučio paslauga, o ne, pavyzdžiui, šių palikimas tam tikrą laiką vienumoje ar paprašant artimųjų pagalbos?

• Už kokybišką paslaugą sumokama atitinkama kaina, tad prieš nieką nereikia jaustis nemaloniai dėl pagalbos „už ačiū“.
• Galima jaustis ramiai dėl savo augintinio gerovės ir saugumo. Artimieji, sutikę prižiūrėti jūsų katę, dažniausiai aplanko šią kas kelias dienas, tuo tarpu viešbutyje gyvūnas nuolat stebimas: tai padeda užbėgti už akių įvairioms nelaimėms.
• Kai kurie katinai yra ne ką mažiau aktyvūs nei šunys, tad tinkamai parinkti žaidimai padeda ne tik išlieti susikaupusią energiją, turiningai praleisti dieną, bet ir lengviau išgyventi išsiskyrimą su šeimininku.
• Kačių apgyvendinimą galima suderinti su pastarųjų higienos priežiūra (šukavimu, nagų kirpimu ir kita).

Gyvūnų priežiūros ir apgyvendinimo paslaugos, pradėtos siūlyti užsienyje, atrodo, sparčiai populiarėja ir mūsų šalyje. Tai susiję ne tik su spartėjančiu mūsų gyvenimo ritmu, bet ir augančia atsakomybe. Šiandien nebereikia spręsti dilemos, rinktis atostogas užsienyje ar jaukiai sėdėti su savo augintiniu ant sofos. Negana to, nebetenka sukti galvos, kam iš artimųjų rato patikėti savo katino priežiūrą kelioms ar net keliolikai dienų. ZOOHOTEL kačių viešbutis – vieta, kurioje profesionalai (ir, aišku, gyvūnų mylėtojai) tinkamai pasirūpins Jūsų augintiniu!

Kačių viešbutis – saugus prieglobstis Jūsų katėms

Vieni priskiria save ištikimų šunų mylėtojų tipui, kiti pirmenybę teikia katėms. Visgi atsakingi žmonės, prieš priimdami sprendimą, kokiam gyvūnui atverti savo namų duris (ir, aišku, širdį), įvertina rūšies bei konkrečios veislės ypatybes ir palygina šias su galimomis suteikti gyvenimo sąlygomis. Kaip žinia, katės, lyginant jas su šunimis, yra kur kas didesnės individualistės ir, atrodytų, puikiai galėtų apsieiti be žmogaus dėmesio. Tačiau daug ką lemia veislės ypatumai bei individualios charakterio subtilybės: vienoms katėms užtenka maisto, vandens ir švarios kraiko dėžės, tuo tarpu kitos reikalauja dėmesio, nuolatinio žmogaus buvimo šalia ir, žinoma, besąlygiškos meilės. Tai – viena iš priežasčių, dėl kurių ZOOHOTEL – kačių viešbutis Vilniuje – sulaukia vis didesnio susidomėjimo gyvūnų mylėtojų tarpe.

Kačių viešbutis – šeimininko atsakomybės išbandymas

Augintiniai yra visiškai priklausomi nuo mūsų – šeimininkų. Gyvūnų viešbučio pasirinkimas, kuriame nuspręsite palikti savo mylimą katiną – dar vienas to įrodymas. Renkant viešbutį katinui, būtina atsižvelgti ne tik į tokius formalumus kaip įstaigos veiklos teisėtumas bei gyvūnų priežiūros sutarties sąlygos, bet ir objektyviai įvertinti aplinką bei gyvūnu besirūpinsiantį žmogų/žmones. ZOOHOTEL misija – gyvūnų priežiūra su meile, o tai – itin svarbus kriterijus kalbant apie vietos, kuriame laikinai paliksite savo gyvūną, pasirinkimą.

Tiesa, būtina pabrėžti, jog kai kurių katinų charakterio ypatybės lemia mažesnį šių socialumą ir didina tikimybę streso, sukeliamo kelionės į kitą vietą bei buvimo tarp svetimų žmonių metu. Tokiu atveju, prieš planuojant palikti katiną ilgesniam laikui, rekomenduojame augintiniui leisti iš anksto adaptuotis mūsų viešbutyje. Tam puikiai tiktų vienos dienos viešnagė, kurios metu susipažintume su Jūsų augintiniu, jį palepintume ir įrodytume, jog galime tapti tikrais draugais!

Kitos paslaugos: