Gyvūnų kirpykla

ZOOHOTEL gyvūno viešbučio grožio salone keturkojams (šunims, katėms) atliekamos šios procedūros:

• kirpimas mašinėlė;
• trimingas;
• iššukavimo, nukailinimo procedūros;
• higienos paslaugos;
• kačių kirpimas (be narkozės);
• ausų valymas;
• nagų kirpimas.

Savo naminius gyvūnus, nesvarbu tai būtų atsidavęs šuo ar katė, demonstruojanti individualų charakterį, mylime be išlygų ir laikome šiuos lygiateisiais šeimos nariais. Tad, natūralu, jog esame suinteresuoti rūpintis ne tik pastarųjų pagrindinių poreikių tenkinimu. Iš šalies gali atrodyti, jog viena ar kita procedūra, atliekama keturkojams, tėra mūsų, šeimininkų, užgaidų pildymas. Taip, šuo ar katė tikrai nesistaipys prieš veidrodį ir nesigrožės savo nauja šukuosena, tačiau neabejotinai po kirpimo jausis kur kas komfortabiliau. ZOOHOTEL – ne tik augintinių viešbutis, bet ir gyvūnų kirpykla Vilniuje, pasiruošusi suteikti Jūsų keturkojams draugams grožio salono paslaugas: kirpimą, maudymą, trimingą, nagų priežiūrą ir kt. Šios paslaugos aktualios ne tik parodose dalyvaujantiems gyvūnams: taip užtikrinama geresnė keturkojo savijauta, pabrėžiamos veislės ypatybės ar išryškinamas išvaizdos individualumas.

ZOOHOTEL gyvūnų kirpykla (Vilnius) – dėmesys kiekvieno keturkojo išskirtinumui

sunu-kirpimas

Jei žmogus, atvykęs į grožio saloną, kirpėjui išdėsto turimus pageidavimus išvaizdos pokyčių atžvilgiu, tai gyvūnas šiuo klausimu yra visiškai priklausomas nuo savo šeimininko bei grožio paslaugas atliksiančio asmens kompetencijos. Keturkojis, žiūrėdamas į veidrodį, savo nuomonės dėl galutinio rezultato neišreikš, tačiau tai anaiptol nereiškia, jog gyvūnų kirpimas bei kitos grožio procedūros gali būti atliekamos atmestinai. Kirpdami, maudydami ar šukuodami gyvūnus, visų pirma atsižvelgiame į kailio ypatybes: nuo to priklauso ne tik kirpimo būdo parinkimas bei procedūros dažnumas, bet ir geriausiam rezultatui pasiekti reikalingos kosmetikos priemonės. (čia geriau parašyti kad augintinius kerpame su meile nesukeldami jiems streso, atsižvelgiant į veislės standartus, kailio ypatybes bei šeimininko pageidavimus)

Daugiausia priežiūros reikalauja šertis nelinkęs, ilgas kailis: būtina ne tik dažnai kirpti, maudyti bei šukuoti, bet ir procedūrų metu naudoti kokybiškas, individualiai parinktas kosmetikos priemones. Mūsų grožio salono kėdėje laukiami ir trumpakailiai gyvūnai, kuriuos būtina reguliariai šukuoti, bei maudyti. Priklausomai nuo gyvūno veislės bei plauko struktūros, parenkame tinkamiausią kirpimo techniką: kerpame mašinėle ar atliekame trimingavimą – kailio pešiojimo procedūrą, kurios metu pašalinami negyvi, šiurkštūs, šukuoseną gadinantys seni plaukai.

ZOOHOTEL grožio salono keturkojus klientus dažniausiai išleidžiame ne tik pasipuošusius nauja šukuosena, bet ir kvepiančiu kailiu bei…pedikiūru. Reguliarus nagų kirpimas suteikia gyvūnams kasdienį komfortą bei sumažina traumų, susijusių su ilgais nagais, tikimybę. Negana to, ši procedūra apsaugo ir pačius šeimininkus: pradedant nuo skaudžių nagų įdrėskimų ir baigiant įkyriu barbenimu į parketą augintiniui vaikščiojant. Kuo mažiau aktyvus ir rečiau lauke būnantis gyvūnas, tuo aktualesnis nagų kirpimas: šie savaime nenusitrina.

Ką daryti, jog gyvūnų kirpykla nesukeltų Jūsų augintiniui streso?

barsik-apkirpimas

Kalbant apie bet kokį ryšį su gyvūnu, svarbu žmogaus santykis su pastaruoju. Mūsų ZOOHOTEL grožio salono specialistų kolektyvas – užkietėję gyvūnų mylėtojai: matome ne tik kailį, kurį reikia nukirpti ar nagus, kuriuos turime patrumpinti. Suprantame, jog kiekvienas gyvūnas yra individualus: vieną reikia pakalbinti ar paglostyti, o kitą švelniai nuraminti prieš atliekant bet kokį judesį mašinėle. Šiuo atveju kantrybe bei meile apsiginkluoti turi gyvūnų kirpėjas, o ne klientas: tai leidžia gyvūnui jaustis patogiau procedūros metu, o šeimininką nudžiugina permainos augintinio išvaizdoje.

Kuo ankstyvesni bei dažnesni vizitai kirpykloje – dar vienas faktorius, nulemiantis gyvūnų bei grožio salonų draugystę. Idealiausia, jei pirmą kartą grožio procedūros bus atliekamos 3–6 mėnesių amžiaus gyvūnui. Jei pirmoji patirtis bus teigiama, tikėtina, jog ateityje kiekvienas vizitas į grožio saloną augintiniui (o kartu, aišku, ir Jums) taps malonia pramoga.