Gyvūnų viešbutis

Gyvūnų viešbučio ZOOHOTEL paslaugos:

Viešnagė mūsų gyvūnų viešbutyje, priklausomai nuo pasirinkto paslaugų paketų, apima:

• apgyvendinimą atskiroje patalpoje (šunys) ar privačiame namelyje (katės);
• reguliarų maitinimą viešbučio ar kliento atneštu maistu (desertui – visų keturkojų mėgiami skaniukai!);
• grožio procedūras (maudymas, kirpimas, šukavimas, higienos procedūros ir kita);
• žaidimus, pasivaikščiojimus lauke, treniruotes ir kitus aktyvius užsiėmimus;
• galimybę stebėti savo gyvūno atostogas viešbutyje bei gauti šį įvykį priminsiančią fotoataskaitą;
• gyvūno transportavimą iš namų į viešbutį ir atgal Vilniaus miesto ribose.

Gyvūnų viešbučio kainos:

Gyvūnų viešbutis ar artimųjų pagalba?

Gyvūnų viešbučiai – paslauga, sulaukianti vis didesnio gyvūnų augintojų susidomėjimo ir, natūralu, nešanti nemažą pelną pastarosios paslaugos teikėjams. Žmonės, sprendžiantys klausimą, kur palikti savo mylimą gyvūną kelioms valandoms ar keliolikai dienų, vis dažniau renkasi minėtų įstaigų paslaugas, o ne galimybę užkrauna rūpestį ant artimųjų ar draugų pečių. Konkretus gyvūnų viešbutis turėtų būti pasirenkamas atsakingai, vadovaujantis žemiau pateiktais patarimais.

• Pasidomėkite, ar Jus dominantis gyvūnų viešbutis savo paslaugas teikia legaliai. Tai užtikrina sąlygų atitikimą gyvūnų gerovei ir higienai, sumažina nenumatytas rizikas bei sušvelnina šių žalą.
• Prieš pasirašant paslaugos teikimo sutartį, atidžiai perskaitykite joje pateiktas gyvūnų priežiūros taisykles ir bet kokius kilusius neaiškumus aptarkite su atsakingu asmeniu.
• Skirkite laiko viešbučio, kuriame paliksite savo gyvūną apžiūrai ir pabendravimui su šiuo besirūpinsiančiu personalu.

Gyvūnų viešbutis – daugiau nei guolis ar dubenėlis su vandeniu

Tikri gyvūnų mylėtojai žino, jog keturkojams neužtenka tiesiog laiku paduoti maisto. Pastarųjų poreikiai, kaip ir žmogaus, yra kur kas didesni bei gilesni. Reikia ne tik pasirūpinti, jog kažkas pamaitintų bei pagirdytų, bet ir skirti pakankamai dėmesio. Priešingu atveju per itin trumpą laiką gali kardinaliai pasikeisti gyvūno, pasijutusio apleistu, charakteris, o ir, atrodo, iš niekur atsiradusios ligos neturėtų stebinti. Tai itin aktualu kalbant apie socialius ir mūsų dėmesio ištroškusius šunis. Katės, kaip žinia, yra didesnės individualistės, tačiau ir šių gyvūnų nevalia pasmerkti vienatvei tarp keturių sienų ir…dvokiančios kraiko dėžės. Galbūt būtent tada, kai murklys bus paliktas vienas, šis panorės pasiglaustyti į draugišką ranką ar pasėdėti ant rūpestingo dvikojo kelių.

Jūsų gyvūno priežiūra su meile

Faktas, jog svečioje šalyje neturite pažįstamų, galinčių pasiūlyti pagalvę nakčiai, neatbaido Jūsų nuo minties aplankyti tą kraštą? Tačiau kelionės planus sujaukti gali murkiantis pūkų kamuolėlis, jaukiai įsitaisęs ant pakuoti pradėto lagamino ar numylėtas amsius, įsikandęs pavadėlį ir stovintis prie durų, taip subtiliai primindamas apie artėjantį pasivaikščiojimą lauke. Naminiai gyvūnai – ne tik džiaugsmas, bet ir didelė atsakomybė, tad, natūralu, dėliodami savo planus privalome atsižvelgti ir į pastarųjų gerovę. ZOOHOTEL gyvūnų viešbutis Vilniuje civilizuotas išsigelbėjimas iš minėtos situacijos. Mūsų kolektyvas Jūsų augintinį prižiūrės su meile. Juk gyvūnai geriau nei bet kas kitas jaučia emocijas, kurias „transliuoja“ greta esantieji. Galėsite ilsėtis ar tvarkyti reikalus ir neteks sukti galvos, jog savo numylėtinį „užkrovėte“ kažkam iš artimųjų.

ZOOHOTEL viešbučio misija

Mūsų ZOOHOTEL gyvūnų viešbučio misija – su meile prižiūrėti Jūsų augintinį, patenkinti visus jo poreikius bei leisti Jums, šeimininkui, be sąžinės graužimo ar širdies skausmo atsipalaiduoti! Nesvarbu, augintinio viešnagė viešbutyje truks kelias valandas ar keliolika dienų: galite būti tikras, jog Jūsų šuo, katė ar kitas smulkus augintinis (taip, mūsų viešbučio durys atviros įvairiems gyvūnams) bus ne tik sotus, bet ir…laimingas! Laimė šiuo atveju apima tinkamą gyvūnų užimtumą bei adekvačią reakciją į kitus pastarojo poreikius ir sveikatos būklę.

Mūsų gyvūnų viešbutis ZOOHOTEL (Vilnius) – patraukli galimybė suderinti šeimininko ir augintinio atostogas. Juk net ir labiausiai vienas kitą mylintys turi šiek tiek laiko praleisti atskirai! Leiskite ZOOHOTEL komandos skleidžiama meile gyvūnams bent trumpam pasidalinti ir su Jūsų augintiniu!